3. turnaj Medzinárodnej ligy boxu 2024

2. marca 2024 sa konal v Galante 3. turnaj Medzinárodnej ligy v boxe.

Tréneri ŠKB Spartak Komárno Ján Sárközi a Roman Bukor nominovali na tento turnaj piatich boxerov klubu. Carmen Lea Beke vo váhe 60 kg neboxovala, nakoľko jej súperka ochorela. Szabolcs Méhes tiež nevycestoval na tento turnaj kôli chorobe. Vo váhe 48 kg, v kategórii starších žiakov, reprezentoval náš klub Máté Šenkar a jeho súperom bol Andrej KORKOS z klubu TJS Spišská Nová Ves. Máté toto stretnutie s prehľadom zvládol a zvíťazil 3:0 na body. V kategórii mladších dorastencov sme mali dvoch boxerov. Kevin Lakaš vo váhe 57 kg vo veľmi tesnom stretnutí prehral na body 1 : 2 s Mário Bartošom z box klubu RK Ružomberok. Alex Roman Bukor vo váhe 80 kg prehral na body v tesnom stretnutí s Horváthom Kristiánom z Maďarska.

V mene vedenia, gratulujeme našim chlapcom za vzornú reprezentáciu nášho klubu.

03. 03. 2024
Nasledujúca stránka: Klub