Piate kolo Medzinárodnej ligy v boxe 2024

V sobotu, 6. apríla, sa konalo 5. kolo Medzinárodnej ligy v boxe v Košiciach.

Na tomto turnaji nastúpil vo farbách nášho klubu v kategórii mladšieho dorastu, vo váhe 70 kg, Alex Nagy. Jeho súperom bol Michal Papp z Box club Lučenec. Na základe vyjadrenia trénera Jána Sárköziho bolo prvé kolo stretnutia vyrovnané. V druhom kole už Alex zasiahol svojho súpera viackrát a ukázal v tomto kole svoju prevahu. Tretie kolo už bolo pod taktovkou nášho boxera a s prehľadom ho vyhral. Na základe rozhodnutia arbitrov stretnutia, toto stretnutie Alex vyhral na body v pomere 3 : 0.

V mene vedenia klubu, gratulujeme Alexovi za vzornú reprezentáciu nášho klubu na tomto medzinárodnom turnaji v Košiciach.

Ďalšia boxerská skúška čaká na našich boxerov 20. apríla 2024, keď vycestujú do Dubnici nad Váhom, kde sa bude konať 6. kolo Medzinárodnej ligy v boxe. Predbežne na tento turnaj chcú naši tréneri Ján Sárközi a Roman Bukor nominovať 7 boxerov klubu.

08. 04. 2024
Nasledujúca stránka: Klub