Boxerské rukavice BAIL-PROFI
  • Boxerské rukavice BAIL-PROFI

Boxerské rukavice BAIL-PROFI

51,90 €
S DPH Dodanie 2-3 pracovné dni

Profesionálne boxerské rukavice určené pre tréning a turnaje, vyrobené z prírodnej kože.

Farba
Balenie
Veľkosť
Množstvo
Skladom

  • Bezpečné platby podľa štandardov 3D Secure - MasterCard SecureCode ™ a Verified VISA. Bezpečné platby podľa štandardov 3D Secure - MasterCard SecureCode ™ a Verified VISA.
  • Tovar zasielame v SR a ČR kuriérskou službou SPS, Slovenskou poštou a cez Packeta. Tovar zasielame v SR a ČR kuriérskou službou SPS, Slovenskou poštou a cez Packeta.
  • Záruka vrátenia peňazí do 14 dní a výmena tovaru zadarmo. Záruka vrátenia peňazí do 14 dní a výmena tovaru zadarmo.

Profesionálne boxerské rukavice určené pre tréning a turnaje, vyrobené z prírodnej kože. Sú určené pre profesionálnych boxerov, kick boxing, K1 a thajský box. Plné spojenie palca s rukavicou výrazne obmedzuje možnosť poranenia palca. Zapínanie na šnúrku, pevná manžeta s lemovaním.

Návod na použitie:

Boxerské rukavice sú určené pre box a bojové športy na sparing ako osobný chránič rúk.

Nie sú určené pre kolektívne užívanie, pretože sa rýchlo opotrebujú. Zmierňujú možnosť zranenia súpera pri údere na jeho hlavu alebo telo. Znižujú účinky úderu na ruku v boxerskej rukavici. Pred použitím sa rukavica upevní na ruku okolo zápästia manžetou s pomocou suchého zipsu alebo šnurovaním.

Upozornenie:

Životnosť rukavíc záleží na ich používaní a skladovaní. V priebehu používania sa môže penová vypchávka zničiť, stenčiť alebo rozdrobiť a tým sa zníži úroveň ochrany. Takto opotrebované rukavice treba vyradiť, pretože neposkytujú dostatočnú ochranu. Použitím bandáží znížite možnosť poškodenia vnútornej podšívky. Akákoľvek úprava rukavíc znižuje úroveň ochrany. Rukavice nie sú určené pre nácvik úderov do boxerských trenažérov (vreca a pod.). Neslúžia k

ochrane pred údermi do tvrdých alebo ostrých predmetov. Pri použití v rozpore s týmto návodom, môže dôjsť k opotrebeniu a zničeniu rukavíc. Vlhko, chlad a sálavé teplo znižujú technické parametre chrániča. Záručná lehota je dva roky. Vzťahuje sa len na výrobné vady.

Údržba a skladovanie:

Znečistené plochy umývajte navlhčenou handričkou. Vlhké rukavice vysušte pri izbovej teplote. Nečistite drsnými predmetmi ani chemickými prostriedky. Skladujte pri izbovej teplote v čistom, suchom a odvetrávanom prostredí. Nevystavovať vlhku, sálavému teplu , slnečnému žiareniu a

plesniam. Opravu poškodených častí zverte odborníkovi.

20160
1 ks

Špecifické referencie

mpn
20160

Stiahnuť

Formulár na výmenu tovaru

Formulár na výmenu tovaru požite v prípade ak žiadate o výmenu tovaru.

Stiahnuť (12.56KB)

Odstúpenie od zmluvy

Formulár na Odstúpenie od kúpnej zmluvy uzavretej na diaľku, použite v tedy, ak žiadate o vrátenie tovaru.

Stiahnuť (54.82KB)

Reklamačný protokol

Formulár, Reklamačný protokol, použite v prípade ak žiadate reklamovať tovar.

Stiahnuť (115.32KB)

CSEREIGÉNY BEJELENTÉSE

Stiahnuť (63.97KB)

szerződéstől való elállás

Stiahnuť (50.87KB)