Punching ball Bail, PU
  • Punching ball Bail, PU
  • Punching ball Bail, PU
  • Punching ball Bail, PU

Punching ball Bail, PU

29,90 €
S DPH

Výborný tréningový prostriedok na nácvik reakcie, úderu na pohyblivý terč a pod.

Balenie
Množstvo
Vypredané

  • Bezpečné platby podľa štandardov 3D Secure - MasterCard SecureCode ™ a Verified VISA. Bezpečné platby podľa štandardov 3D Secure - MasterCard SecureCode ™ a Verified VISA.
  • Tovar zasielame v SR a ČR kuriérskou službou SPS, Slovenskou poštou a cez Packeta. Tovar zasielame v SR a ČR kuriérskou službou SPS, Slovenskou poštou a cez Packeta.
  • Záruka vrátenia peňazí do 14 dní a výmena tovaru zadarmo. Záruka vrátenia peňazí do 14 dní a výmena tovaru zadarmo.

Trenažér - punching ball vyrobený zo syntetickej kože, s kovovými úchytkami na oboch stranách. Výborný tréningový prostriedok na nácvik reakcie, úderu na pohyblivý terč a pod. Aparát slúži na rozvoj rýchlosti a postrehu. Súčasťou sú dve napínacie gumy pre uchytenie medzi dvoma pevnými bodmi. Z vnútra kvalitná latexová duša, ktorej prirodzenou vlastnosťou je vyfukovanie a preto ju treba priebežne dofúkať s pumpou a s ihlou na lopty.

Materiál: Syntetická koža – PU

Záručné podmienky:

Nafukovanie tohto výrobku treba prevádzať s ihlou na lopty, ktorú pred vložením do ventilu treba namočiť do silikónového oleja. Ihlu zasúvajte kolmo, aby nedošlo k bočnému porušeniu ventilu. Prehustenie môže spôsobiť poškodenie výrobku a znižuje jeho životnosť.

23016

Špecifické referencie