Stacionárna reflexná boxerská hruška s rotačným zariadením

260,00 €
S DPH Dodanie 5-10 pracovných dní

Nový typ tréningového zariadenia od f. Paffen Sport pre reakčný a reflexný tréning v boxe a bojových športoch.

Balenie
Množstvo
Na objednávku, dodanie do 10 dní

  • Bezpečné platby podľa štandardov 3D Secure - MasterCard SecureCode ™ a Verified VISA. Bezpečné platby podľa štandardov 3D Secure - MasterCard SecureCode ™ a Verified VISA.
  • Tovar zasielame v SR a ČR kuriérskou službou SPS, Slovenskou poštou a cez Packeta. Tovar zasielame v SR a ČR kuriérskou službou SPS, Slovenskou poštou a cez Packeta.
  • Záruka vrátenia peňazí do 14 dní a výmena tovaru zadarmo. Záruka vrátenia peňazí do 14 dní a výmena tovaru zadarmo.

Nový typ tréningového zariadenia od f. Paffen Sport pre reakčný a reflexný tréning v boxe a bojových športoch. S touto multifunkčnou hruškou v stojane je možné trénovať rôzne cviky úderov zameraných na presnosť, reakciu a rýchlosť. Pridaným zariadením je úderový otočný valec v stredovej výške stojanu, ktorý sa otáča tak rýchlo ako je zasiahnutý a slúži na nácvik úhybov a duckingov, nevyhnutných pre efektívne vedenie boja v boxe a bojových športoch.

Stojanová boxerská hruška vyrobená zo špeciálnej peny, upevnená na výškovo nastaviteľnej tyči z nehrdzavejúcej ocele, pevne priskrutkovaná. Plastový podstavec s priemerom cca. 65 cm  je možné naplniť napr. vodou alebo pieskom.

Výška nastavenia cca. 150 až 190 cm.

393601000

Špecifické referencie