Lapy PRO HERITAGE

120,90 €
S DPH Dodanie 5-10 pracovných dní

Moderný training v old-school štýle: tieto boxerské lapy sú kombináciou ducha päťdesiatych rokov s ergonomikou a technológiou modernej športovej vedy.

Balenie
Množstvo
Na objednávku, dodanie do 8-10 dní

  • Bezpečné platby podľa štandardov 3D Secure - MasterCard SecureCode ™ a Verified VISA. Bezpečné platby podľa štandardov 3D Secure - MasterCard SecureCode ™ a Verified VISA.
  • Tovar zasielame v SR a ČR kuriérskou službou SPS, Slovenskou poštou a cez Packeta. Tovar zasielame v SR a ČR kuriérskou službou SPS, Slovenskou poštou a cez Packeta.
  • Záruka vrátenia peňazí do 14 dní a výmena tovaru zadarmo. Záruka vrátenia peňazí do 14 dní a výmena tovaru zadarmo.

Tieto pokrokové lapy sú vyrobené z ručne vyrobenej kvalitnej kože. Vďaka ergonomickému zakriveniu a strihu výborne sedia na ruke. Účinne zabraňujú zvýšenému namáhaniu a únave zápästia a predlaktia, a to aj pri dlhších tréningoch. Pre stabilizáciu a prispôsobenie je možné ich presne prispôsobiť každej ruke pomocou natesno uzatvárateľného suchého zipsu. Lapy Pro Heritage“ tak ponúkajú dokonalé prispôsobenie, úplnú kontrolu a zaisťujú absolútne zameranie na to podstatné - techniku, kombinácie a reakciu. So štýlovou výšivkou loga na dlani.

231212000

Špecifické referencie

ean13
4050111127192